O mně

Zdravíčko, jmenuji se Hana Terberová

Kdo jsem?

Jsem všechno možné – cestovatelka, sportovkyně, digitální nomádka a mnoho dalšího.

Mám ráda pohyb, adrenalin, akci, poznávání nových lidí, cestování, zkoušení nových věcí a objevování nových míst, ale třeba i kafe, které piju po litrech už od střední.

Hrozně ráda i fotím, nebo jsem focená! A všechno to publikuju na instagram, takže pokud vás o mě, nebo třeba o životě v zahraničí zajímá víc, doporučuju ten můj instagram sledovat! 

Zbožňuju pohyb! Je to pro mě odpočinek. Dělám aerial akrobacii – hlavně aerial silks, neboli šály! To je pro mě srdcovka. Nepohrnu ale ani pole dance, nebo aerial hoop kruhem. A kromě těchto cirkusáckých kousků zkouším všechny sporty co mě napadnou – od klasických posilovnových jako crossfit, přes tanec až po surfing, nebo wakeboarding!

Jsem hodně sociální člověk, takže mě fakt baví poznávat nový lidi, seznamovat se s kdekým, lokálním, turistickým, kýmkoliv! 

Ale dost už o mě! Nebo ne? Pokud mě chcete poznat víc, mrkněte na ten instáč! A jestli se se mnou chcete spojit, tak mi tam rovnou napište zprávu! Nebo mě můžete kontaktovat i přes email: mail@hanadiary.cz